V Привлечат 10pcs Уникатен Знамиња Шарм Pendant Ѓердани 2018 Мода Ketting Синџир Накит Едноставна Ѕвезда Bijoux Femme BFF Подарок
Новак - 12 %

V Привлечат 10pcs Уникатен Знамиња Шарм Pendant Ѓердани 2018 Мода Ketting Синџир Накит Едноставна Ѕвезда Bijoux Femme BFF Подарок

Достапно за нарачка
DEN 816.00
DEN 718.00
Достапност:


За производот

Главниот Камен Боја:
роуз златна боја, сребрена боја, боја на злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Број На Модел На:
ѕвезда Pendant
Обликотшема:
Ѕвезда
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
V Привлечат
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
COLAR
Компатибилност:
colar feminino
боја:
злато/сребрена
pendant материјал:
нерѓосувачки челик ѓердан
синџир материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување:
Картички(Прифати Прилагодите Картичка,Или Подарок Кутија)
Се прилагодите:
Ние Може Да Се Направи Било Desgin(Имаат Сопствена Фабрика)
Синџир должина:
38+5cm
Necklace1:
Чикаго Знаме Ѓердан
Necklace2:
Тексас Знаме Ѓердан
Necklace3:
Колорадо Знаме Ѓердан
Име:
Државното Знаме Шарм Ѓердан

Избор на клиент