Универзален Мотор Handlebar Менгеме Алуминиум Легура Планината со Квадратна Основа

Универзален Мотор Handlebar Менгеме Алуминиум Легура Планината со Квадратна Основа

Достапно за нарачка
DEN 1055.52
Достапност:


Спецификација : Материјал : Алуминиум,Челик Боја : Црна Штекер рака должина : 9 c
Слика :

За производот

Број На Модел На:
W2
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Алуминиум Легура
Држач За Во Автомобил:
No
полнач:
No
Велосипедот Носителот:
No
Бренд Име:
Lention
Има Звучник:
No

Избор на клиент