Нови 2017 10pcs 28g Убодни Главата куки Доведе Риба За море Намамат Риболов, Jigs Куки За Бас Crappie
Новак - 5 %

Нови 2017 10pcs 28g Убодни Главата куки Доведе Риба За море Намамат Риболов, Jigs Куки За Бас Crappie

Достапно за нарачка
DEN 575.52
DEN 547.00
Достапност:

Нови 2017 10pcs 28g Убодни Главата куки Доведе Риба За море Намамат Риболов, Jigs Куки За Бас Crappie
слика како се следат

За производот

категорија:
Лажни Намамат
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
28g
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HQRF
Големина:
1.8*7cm
Материјал:
Води
боја:
Црвена
Тежина:
28g
Пакување:
10pcs/многу

Избор на клиент