Долго силиконска Гума Капи тест совет Т силиконска маска за 3,7 мм-4mm 5/32 меки силиконски plug Запечатување plug Покрие грда дупка приклучок
Новак - 8 %

Долго силиконска Гума Капи тест совет Т силиконска маска за 3,7 мм-4mm 5/32 меки силиконски plug Запечатување plug Покрие грда

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 437.00
Достапност:

PROCOLOR Најдобар Квалитет со Силиконска Гума прилагодено OD6.6mm-7mm 17/64" дупка Силикони Природна Гума Запечатување Затка Приклучоци За Цевка, Дупка Покрие Приклучокот, Цевки Plug Запечатување
Функција : Меки силиконски приклучокот,
ако ви треба да го запечати вдп,големината може да избере малку поголеми, како што се 4mm(5/32") дупка може да избере 4.4(11/64"), Топло прашува : ве Молиме кажете ни ја вашата избор на боја, или барања. Инаку, ние ќе го избере случајно се за вас. Голема количина на контактирате овластениот сервис,за да вашата фабрика цена,ви БЛАГОДАРИМЕ!
Големина на примерок(Единици : MM) : Q1 : Имаат многу слични производи Q2 : поддршка на мешаната серија,1lot=Многу видови на производ=$9.9 Q4 : Ние може да се направи различни бои според pantone боја П5 : произведуваат според цртежи и примероци Q6 : Главниот во различни силикони, силиконска гума, гума, малку пластични Q7 : Безбеден и не-токсични, без мирис,изработени од 100% од храна одделение силиконски П8 : Температура Опсег : -40ºC на + 240 ºC Q9 : Производство Силиконска Гума мувла Q10 : Како можам да контактира со вас? Way1, Whatsapp : +86 181 2503 2828 МСН : PROCOLORSEEJIN Way2, ги Испратите вашите Истрага Детали во Подолу, Кликнете на копчето "Испрати" Сега!

За производот

Бренд Име:
welcolor
Тип:
Други
кориснички:
Поддршка
Користете дупка големина:
краток печат 3.7 мм-4mm 5/32 дупка
Продажба Точка :
поддршка мешана серија
боја:
Транспарентен/Б.К...
Температурата Опсег:
-40 до 240
Функција:
Безбедно,без мирис, нетоксичен
Материјал:
меки силиконски
сертификација:
ISO9001/ISO14001/TS16949
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент