Томас Черепот Мост и Црна Obsidian Мет Мушка Нараквица, Печат Черепот Срцето 925 Sterling Silver Бунтовнички Накит За Мажи
Новак - 25 %

Томас Черепот Мост и Црна Obsidian Мет Мушка Нараквица, Печат Черепот Срцето 925 Sterling Silver Бунтовнички Накит За Мажи

Достапно за нарачка
DEN 522.24
DEN 392.00
Достапност:


За производот

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
Coinbabi
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
Томас Црна Циркони Отвори Мушка Хривнија
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Мажи
Функција:
Никој
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
монистра големина:
8мм
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Еколошки Стандарди:
Никел , Олово , Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Моден
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Тип:
се водат

Избор на клиент