MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Накит трговија на Големо Зголеми Златна Боја Кристал Розова Бел Цвет Имитација Бисер Обетки за Жени
Новак - 20 %

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Накит трговија на Големо Зголеми Златна Боја Кристал Розова Бел Цвет Имитација Бисер Обетки

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 288.00
Достапност:


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура & Австриската Кристал & Viscose & Имитација Бисер Боја : Како фотографии Големина : 3.0*2.0 cm Тежина : 10g Тема : Објект употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
W0080
Бренд Име:
MOONROCY
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок,Свадба

Избор на клиент