Висок квалитет на 5 ПАРЧЕ јагоди јагода меки силиконски прстен флеш флуоресцентна светилка LED светилка ring ring прст на јагода
Новак - 15 %

Висок квалитет на 5 ПАРЧЕ јагоди јагода меки силиконски прстен флеш флуоресцентна светилка LED светилка ring ring прст на јагода

Достапно за нарачка
DEN 215.04
DEN 183.00
Достапност:


За производот

Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
58211
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
HANDANWEIRAN
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Прозрачна играчка

Избор на клиент