обичај плик со сребро сива лагер 135x195mm

обичај плик со сребро сива лагер 135x195mm

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
Достапност:


Кориснички плик со лагер
големина : 135x195mm


За производот

Шема:
Никој
Број На Модел На:
EV05
Материјал:
Картон
Бренд Име:
Carahandmade
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман
Број на Компјутери:
100pcs

Избор на клиент