30* 40cm DIY дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаични декоративни сликарство 5D Дијамант везови Цвеќиња
Новак - 8 %

30* 40cm DIY дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаични декоративни сликарство 5D Дијамант везови Цвеќиња

Достапно за нарачка
DEN 181.92
DEN 168.00
Достапност:

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини
9. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо
6. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти
5. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.75"
Вежба Точка : Прибл.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре
8. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме погледнете го боја табела
3. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки
2.39 Инчи)
Соба : Дневната Соба/Спалната Соба/Студија Соба/ Влез
DIY Дијамант сликарство производството чекори :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). И дрвја само треба да ги пополните дијаманти
Answer : ___________________________ Note :
1. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка ! Рамката не е вклучена во Пакетот. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Време На Испорака :
1. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка)
DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање
4. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

За производот

Бренд Име:
VKTECH
Стил:
Модерна
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Круг
Pasting Област:
Делумно
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Материјал:
Кристал + платно Цвеќиња 5D дијамант сликарство
Број На Модел На:
132306
Платно големина:
вежба точка:
Тип На Објект:

Избор на клиент