2017 Дигитални печатени свила водат сатен ткаенина 5 метри/многу реално вистинска восок сатен свила ткаенини нигериската стил SA17011
Новак - 42 %

2017 Дигитални печатени свила водат сатен ткаенина 5 метри/многу реално вистинска восок сатен свила ткаенини нигериската стил

Достапно за нарачка
DEN 1565.28
DEN 908.00
Достапност:


започнете
крајот

За производот

Ширина:
1.28
Техника:
Ткаени
Материјал:
Свила / Полиестер
Функција:
Абразија-Отпорен На
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Тип:
Сатенски ткаенина
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Стил:
Крстот
Број На Модел На:
SA17011
Шема:
печатени восок дизајн водат ткаенина сатенски
Употреба:
свадба,забава,годишнина,традиционалната облека
Тип:
Дигитален печатење свила сатенски
Стил:
Дигитален печатење Сатен материјал Африкански восок ткаенина дизајн
Функција:
африкански восок шема сатен свила ткаенини
боја:
како Слика
Име на производ:
африкански дигитални печатен восок шема сатен ткаенина
Ткаенини:
вистинска вистинска восок сатен свила ткаенини
Материјал:
Сатенски Свила

Избор на клиент