YYW Нови Пристигнување Панк не ' Рѓосувачки Челик Накит Pendant Ѓердан Соѕвездието Вага Хороскопски Накит Долг Џемпер Синџир Ѓердани
Новак - 30 %

YYW Нови Пристигнување Панк не ' Рѓосувачки Челик Накит Pendant Ѓердан Соѕвездието Вага Хороскопски Накит Долг Џемпер Синџир

Достапно за нарачка
DEN 138.72
DEN 97.00
Достапност:


W elcome на нашата online продавница
Не ' рѓосувачки Челик Накит, Ѓердани,корејски, со 2lnch extender синџир, Вага, позлатен, хороскопски накит & овална синџир и за жена, повеќе бои за избор, 14.5x18mm, 2mm, кои се Продаваат По Околу 18 Инчен Насоки Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ).
Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн.
Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

За производот

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
17032116313
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
14.5x18mm
Обликотшема:
Животните
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
накит
Компатибилност:
Никој

Избор на клиент