8x40 двоглед Супер Јасно телескоп за Туризам, Лов Отворено Кампување топла продажба
Новак - 20 %

8x40 двоглед Супер Јасно телескоп за Туризам, Лов Отворено Кампување топла продажба

Достапно за нарачка
DEN 2868.00
DEN 2294.00
Достапност:


8x40 Бинокуларна Супер Јасно Телескоп за Туризам, Лов Отворено Кампување топла продажба
Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако ќе добиете на стоки. 2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ако сте задоволни со производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме апсолутно не го гледате директно сонце низ призмата бидејќи тоа може да scald вашите очи. 2. Под сонце,ве молиме да не го стави во прозорец или во фокусот на

За производот

Број На Модел На:
8x40 двоглед
Тип:
Двоглед
Бренд Име:
BEANTLEE
боја:
Армијата Зелената Боја
Зголемување:
8X
Цел Дијаметар:
40mm
Окулар Дијаметар:
22mm
поднесена на гледање:
68m-1000m
призма:
bak4
Призмата Тип:
Porro
Функција:
8x40 војска зелена
Категории:
лов двоглед
Нето тежина:
680g

Избор на клиент