мајмуните жаби камен Силиконски калапи сапун силиконски калап сапун калапи силика гел умре мајмуни жаби Арома камен габи свеќа мувла

мајмуните жаби камен Силиконски калапи сапун силиконски калап сапун калапи силика гел умре мајмуни жаби Арома камен габи свеќа

Достапно за нарачка
DEN 623.52
Достапност:


големина за 10.5-6*10см

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
008
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
PRZY
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Избор на клиент