кои клечат Alaskan Malamute модел полиетилен&furs големи 23x26cm сива куче занаетите декорација играчка подарок a2378
Новак - 16 %

кои клечат Alaskan Malamute модел полиетилен&furs големи 23x26cm сива куче занаетите декорација играчка подарок a2378

Достапно за нарачка
DEN 2063.52
DEN 1733.00
Достапност:


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs

За производот

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на клиент