ЛАВ&LIN Еластична Lycra Памучна Крпа Twill DIY Облека се Облекуваат трговија на Големо Здолниште Црвени Злато Печатење Цвеќиња Ткаенина 50cm

ЛАВ&LIN Еластична Lycra Памучна Крпа Twill DIY Облека се Облекуваат трговија на Големо Здолниште Црвени Злато Печатење Цвеќиња

Достапно за нарачка
DEN 317.28
Достапност:


Ширина 140cm
Тежина : Околу 364g / m
Материјал : Памук
Alipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние го избере Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард за Испорака(зависи од локацијата и тежина) за испорака за Слободни Превозот времето за Испорака зависи од локалните поштата,околу 30 работни дена. Можете да изберете побрза испорака линија,дополнителна наплата зависи од пакет тежина. 15-20 работа дена побрзо од Кина Пост Mai
Ние не прифаќаме акција на блиски цел без какви било преговори.ние ќе го задржува правото да complaim.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети,ве Молиме контактирајте со нас во времето
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако Не сте задоволни со објектот по прими.
Ние Не прифаќаме никакви негативни повратни информации, без каква било комуникација.
Ве молиме проверете производ информации да се види тежина,Ширина,Материјални информации.Подолу Систем датум Не е точно.Или Можете да побарате од нас точниот датум.
Ние можеби се направи грешка,cos ние сме САМО humen,Ние ќе се одговорни за секоја цел,Но ве молиме контактирајте со нас, прво ако кој било проблем.
Ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни 5 ЅВЕЗДА ПОВРАТНИ информации.Ви благодариме!
Малку разлики во боја предизвикана од различни PC/Камера/Displayer,Тоа е нормално,никој Не може да го контролира,ве молиме да знаат.
Сериозни Купувачот Само,ве Молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот
Ние секогаш имаат за цел да понуди прва класа на услуги на клиентите.
Ве молиме да погледнете во моите повратни информации,Ние се обидат најдобро да се услуга за вас
Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или прашањата.
Преку Aliexpress messaging system
Ние ќе обично се одговори на сите прашања/прашањата на ист ден

За производот

боја:
Како Фото Боја
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Тип:
Poplin Ткаенина
Функција:
еластичен
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
Check Info

Избор на клиент