луксузна кристал beaded 3D чипка ткаенина во трендовски праска боја Супер меки пребивање, димензија во оваа славна ткаенина

луксузна кристал beaded 3D чипка ткаенина во трендовски праска боја Супер меки пребивање, димензија во оваа славна ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 2347.20
Достапност:


луксузна кристал beaded 3 D чипка ткаенина во трендовски руменило во боја
Супер меки пребивање, димензија во оваа славна ткаенина со многу appliqued цвеќиња и beadwork, па ова чипка е совршен за backless свадба gown, свадба се облекуваат, високата couture дизајн на костими , bridalmaid чест фустан .
Ширина : 130 cm(51.18 инчи)
Бои : Розова праска
Чипка edge : Двете страни фино scalloped

За производот

боја:
Праска
Шема:
Applique
Ширина:
130
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Анти-Pilling
Материјал:
100% Акрилна
Тип:
чипка ткаенина
Техника:
Плетени
Стил:
3D

Избор на клиент