FAHOYO Око Дизајн Сина Циркони Бела CZ Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени QZ0232
Новак - 44 %

FAHOYO Око Дизајн Сина Циркони Бела CZ Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени QZ0232

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 430.00
Достапност:


Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме најдобро да го реши секој проблем. Негативни повратни информации voids било наплата понуда како ние да не се даде можност да се поправи проблемот. Контактирате за Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во ebay "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви одговори подоцна, но мора во рок од 24 часа. Ви благодарам многу !

За производот

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Должина:
45cm
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
FAHOYO
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
QZ0232
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Главната боја:
Blue & Бело
Главниот Камен:
Кубен Циркони
квалитет:
ААА
is_customized:
Yes
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатен Подарок Торба

Избор на клиент