2017 Новиот Дизајн На Крстот Библијата Пол Мажи Титаниум Нерѓосувачки Челик Нараквици & Накит, Модни Накит
Новак - 30 %

2017 Новиот Дизајн На Крстот Библијата Пол Мажи Титаниум Нерѓосувачки Челик Нараквици & Накит, Модни Накит

Достапно за нарачка
DEN 297.60
DEN 208.00
Достапност:

Добредојдовте во Мојата Продавница Почитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Мејл или Али ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме! Забелешка : Ако се измеша нарачки помалку од $180, бесплатен превозот : Кина пост воздух пошта; Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС. Цел повеќе од 3 еез, Попуст 5% попуст. Опис на производот : Име : Крстот Библијата Хривнија Материјал : Титаниум Нерѓосувачки Челик Квалитет : 100% сосема нов висок квалитет

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
VOQ
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
VOQ03102
Функција:
Никој

Избор на клиент