НОВА ВКУПНО СТАНИЦА МЕКА ТОРБА KITBAG ЗА ВКУПНО СТАНИЦИ КУТИЈА ИЛИ GPS КУТИЈА
Новак - 11 %

НОВА ВКУПНО СТАНИЦА МЕКА ТОРБА KITBAG ЗА ВКУПНО СТАНИЦИ КУТИЈА ИЛИ GPS КУТИЈА

Достапно за нарачка
DEN 1535.52
DEN 1367.00
Достапност:


НОВИ KITBAG ,ЗА ВКУПНО СТАНИЦИ КУТИЈА ИЛИ GPS КУТИЈА
LEICA ,SOKKIA,ЈУЖНА ,NIKON, PENTAX
ГОЛЕМИНА : 46 см x 40 см x 25cm
Може да се стави вкупно станица тежок случај во тоа
она што можете да го видите на сликата е она што ќе добиете.
Она што можете да го видите на сликата е она што ќе добиете.
Превозот :
Ние Брод на Светот,
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена.
Пратката е директно од Хонгконг Пост преку редовни воздухопловната. тоа обично трае 15-25(со 25-35 дена) работни дена превозот во САД , и превозот на друго место ќе се преземе во врска со 25-35(35-50) дена. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
Плаќање :
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ние брод на вашиот e Bay адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay адресата е точно пред да плаќаат.
Гаранција и Гаранција :
6 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

За производот

Број На Модел На:
призма
is_customized:
Yes
Тип:
Изградба Алатка Делови

Избор на клиент