Мотоцикл Течност во Резервоарот Капа Мотор Кочница Задна Течност во Резервоарот портокал Островот Кап Покрие Лого За KTM 1190 RC8/RC8R 08-12
Новак - 9 %

Мотоцикл Течност во Резервоарот Капа Мотор Кочница Задна Течност во Резервоарот портокал Островот Кап Покрие Лого За KTM 1190

Достапно за нарачка
DEN 349.92
DEN 318.00
Достапност:

добредојдовте на нашиот Т продавница Детали за Производот : состојба : 100% сосема нов, висока класа квалитетот и многу Издржливи Дел Име : мотоцикл Масло Филтер Капа Покрие Боја : Злато Сина Црвена Сиво Црна, Зелена Портокал користење на Логото : RC8 ЛОГОТО Fitment : Пакетот Вклучува : 1 парче на мотоцикл Масло Филтер Капа Покрие Функција : 1. Дава Вашите Акции Резервоарот Капа за Голема Надградба.
2. CNC-Изработени Од 6061-T6 Палка Алуминиум.
3. Елоксирани, Контраст-Намалување На Доработка.
4. Лесно да се Инсталира. Производ фото : Овој производ има 7 бои. Верувам дека мора да постои појавување на вашиот убав мотор

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
рк-044-TPH
Материјал Тип:
Алуминиум
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Точка име :
течност во резервоарот капа
објектот пакување:
1 Парче
Објектот Функција:
мотоцикл Течност во Резервоарот Капа
објектот fitment1:
за хонда cb1000R 08-14 CBR1000RR 12-14
објектот fitment2:
ЗА KAWASAKI Z1000 10-14 Z1000SX 11-14 ZX10R 08-10 Z750 07-14
објектот fitment3:
ЗА YAMAHA YZF-R1 R6 09-14 06-14 MT09 13-14
објектот дневник:
логото
Име На Модел:
рк-044-TPH
Автомобил Производител:
за хонда Kawasaki јамаха ktm триумф Suzuki
Направени од страна на:
Врежани cnc алуминиум

Избор на клиент