БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ IP-45130A BN44-00127F Моќ Одбор За 225BW
Новак - 5 %

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ IP-45130A BN44-00127F Моќ Одбор За 225BW

Достапно за нарачка
DEN 1142.40
DEN 1085.00
Достапност:


Опис :
за Samsung LCD 225 BW Напојување Одбор(Вклучуваат инверторот)
Модел : IP-45130 A BN44-00127 F
Текст AC : 100-240v 50/60 Hz 1.2 Еден
Излезна СТРУЈА :
13 V 1.5 A,
700 V 7.5 ма,
Големина : 165 X182mm
Тежина : 300g
Состојба - Сосема Нови, 60 дена гаранција.
изнајдат нови . Тестирани и добра i n работна состојба.
дел број : XAD819 AR
компатибилен со : Acer HN198 D AL1706 AL1716 AL1706 A
Зачувам Плаќање
1 Полна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2 купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот и предавање
Стандардна меѓународна воздухопловната со следење на број е нашата склопот на превозот метод. Јас исто така, може да нуди и други изразат пост , ако ви треба да се дојде брзо, можете да ме контактирате за да плаќате дополнително за поштарина .
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
Испорака Метод :
време на испорака
Поштенски
Стандардна Нормална воздухопловната
7-22 дена
за САД, Австралија, Нов Зеланд, Канада
Бесплатен превозот
10-28 дена
да се велика БРИТАНИЈА, Јужна Африка Европската Јужна Америка
Брзина пост
3-7 дена бизнис
Pls потврди плаќање со мене пред купување Политика на Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1 Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2 се Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3 Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4 Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации & Контактирајте ме
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат !
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме да не't двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

За производот

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
IP-45130A
Состојба:
конектор:
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент