Мотоцикл Предната Вилушка Амортизерите нафта печат За ХОНДА CR250 1996 XR650R 1999-2006 Шок апсорбер Мотор
Новак - 13 %

Мотоцикл Предната Вилушка Амортизерите нафта печат За ХОНДА CR250 1996 XR650R 1999-2006 Шок апсорбер Мотор

Достапно за нарачка
DEN 288.00
DEN 251.00
Достапност:

Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор. ние ги испратите преку различни воздух mail.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Опис :
Производ Стил : Нафта печат
Позиција : Предната
Големина на : 46*58*11
Материјал : Гума
Количина : 1 парови
Пакет : Нема
Квалитет : Leval На
Состојба : 100% нов!
Боја : како на сликата покажа
Погодни за : ХОНДА CR250 1996 XR650 R 1999-2006
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ви благодариме за вашето разбирање. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Телефон мора да се for international express превозот.Прими погрешен точка
2.Вашиот не добиете објектот
3.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.искрени честитки до сите купувачот.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. за превозот безбедно.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

За производот

Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
Како што е наведено од страна на насловот
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
За ХОНДА CR250 1996 XR650R 1999-2006
Големина:
46 58 11 46*58*11
Материјал Тип:
Висок Квалитет На Гума

Избор на клиент