11colors внатрешна 25MM Круг кристал копчиња фах капа поставување рамен грб смола камео рамка мешани 100pcs може да изберете боја
Новак - 12 %

11colors внатрешна 25MM Круг кристал копчиња фах капа поставување рамен грб смола камео рамка мешани 100pcs може да изберете

Достапно за нарачка
DEN 1142.40
DEN 1005.00
Достапност:


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
11colors внатрешна 25 MM кристал копчиња фах капа поставување рамен грб смола камео рамка мешани
станот назад смола камео се навистина кул за вашиот занаети, како роденден/празник-карта во донесувањето одлуки,
свадба деко, шиење, scrapbooking, лакови за коса/клипови, рамка embellishments др.
1. Опис : Рамен грб смола камео рамка 50pcs/многу
2. Големина на : внатрешен : 25мм надворешниот : 36mm
3. Количина : 100pcs/( 20 компјутери на секоја боја најмалку)
Ве молиме оставете ја бојата број и количина,инаку ramdon боја на брод
4.Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
смола, ри bbon ,непријател,Кристал копчето,конектор,стара цвет
ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.

За производот

боја:
изберете боја, случаен боја
Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
REY419
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
KimXY
Обликот:
Круг
Пластични Тип:
Смола
Материјал:
Пластични
Description01:
кристал капа копчето поставување
Description02:
cabochons со rhinestones, пластични шише капи,
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент