Резервни бесплатен превозот мото делови за Замена на Мотоцикл 1 РАКА КОСТЕЦ Одговара за Одговара за Харли Дејвидсон велосипеди Хром
Новак - 6 %

Резервни бесплатен превозот мото делови за Замена на Мотоцикл 1 РАКА КОСТЕЦ Одговара за Одговара за Харли Дејвидсон велосипеди

Достапно за нарачка
DEN 1864.80
DEN 1753.00
Достапност:

Висок квалитет на CNC палка алуминиум Состојба : chromed добра Левата рака ( дупка големина) : 1"(25.4 mm ) десната рака ( дупка големина) : 1"(25.4 mm) Fitment : одговара за Kawasaki VN800 Сите Модели одговара за Kawasaki VN900 Обичај се вклопуваат за Хонда Магна 750 94-03 одговара за Хонда Сенка 1100 Дух Sabre Аеро АЦЕ одговара за Хонда Сенка 600 VLX DLX одговара за Хонда Сенка 750 Дух Аеро АЦЕ одговара за Хонда Дух 750 2000 до 2006 година, одговара за Хонда VTX 1300 2003-2006, одговара за Хонда VTX 1800 2002-2006. одговара за Suzuki Volusia 800/Булевар C50 одговара за Suzuki Marauder 800/Булевар M50 одговара за Suzuki Натрапникот LC1500/Булевар C90 одговара за Suzuki M109 R & C109 Сите Модели одговара за Јамаха Virago 250 1988-1990 & 1995-2008, Virago 535 1987-2000, Virago 750 1981-1997, Virago 1100 1984-2000, V-Max 1985-2007. одговара за Јамаха Патот Ѕвезда Сите Модели вклучувајќи Воин одговара за Јамаха V-Ѕвезда 650 Обичај, и Класичен одговара за Јамаха V-Ѕвезда 1100 Обичај и Класичната
Јамаха V-Ѕвезда 1300 одговара за Јамаха Roadliner Јамаха Stratoliner Јамаха Кралската Ѕвезда & Потфат Јамаха Рајдер. одговара за Харли Дејвидсон 1 инчен handlebar сите модели(Софтејл, Спортски, Дуна, Царинските, Хеликоптери). Не се вклопуваат Дуна Вајд Глајд 2006-2008, Масти Момче 2007-2011, Вреска Орел 2008-2011)

За производот

Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
TRHB105-CD-025
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Тежина:
0.45kg

Избор на клиент