Масло Гориво Притисок Сензор Испраќачот Switch Трансдуцерот За Deutz 1013 BF4M1013 BF6M1013 04215774 04213020 04215774ED
Новак - 20 %

Масло Гориво Притисок Сензор Испраќачот Switch Трансдуцерот За Deutz 1013 BF4M1013 BF6M1013 04215774 04213020 04215774ED

Достапно за нарачка
DEN 1896.00
DEN 1517.00
Достапност:


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Материјал : Изградени Од Издржлива Пластика И Месинг
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големина
Апликации : За Deutz BF6 M1013 FC, BF4 M1013 FC, TDC2013 L06 2 V, За Deutz TDC2013 L04 2 V, TDC2012 L04 2 V, За Deutz TDC2012 L04 4 V, TDC2012 L06 2 V, TDC2012 L06 4 V
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

За производот

Чувствителност:
04213020 04215774 04215774ED 21291011 VOE21291011
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
Capacitance Тип
Hysteresis:
Притисок На Маслото Сензор
линеарна:
Притисок На Маслото Се Префрлите
Мерен Опсег:
0421 5774, 0421 3020, 6PP 010 350-001, 6PP010350-001
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Бренд Име:
IVOK
Повторливост:
моторното масло притисок сензор
Резолуција:
0421-5774, 4213020, 4215774, 0421-3020
Тип Име:
Притисок на маслото сензор за испраќање на единица префрлате
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
04213020 04215774 04215774ED
Осветленост Дел Број:
0421-5774, 4213020, 4215774, 0421-3020 21291011 VOE21291011
Другиот Дел Број:
0421 5774, 0421 3020, 6PP 010 350-001, 6PP010350-001

Избор на клиент