Жените Секојдневен tees Детроит Vs Светот Писмо Print T-Shirt Блузи Моден Облека Тимови т кошула Парови памук лето стил
Новак - 15 %

Жените Секојдневен tees Детроит Vs Светот Писмо Print T-Shirt Блузи Моден Облека Тимови т кошула Парови памук лето стил

Достапно за нарачка
DEN 441.60
DEN 375.00
Достапност:


Плаќање
Ние ја прифати кредитни картички, банкарски трансфер и western union. Поддршка Aliexpress Зачувам
Превозот И Осигурување
Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по расчисти исплата,
објектот ќе биде пренесена преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат.
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
DHL обично трае 5-8 дена да пристигнат .
Политика За Наплата
*Доколку постои каква било неисправни, pls се врати за да добиете рефундација или за замена.
*pls да го вратите во рок од 3 дена откако си ја примил стоката.треба плати се врати превозот слободни.
Повратни информации
*Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу!
*pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
*Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
*Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.
За нас
*Dropshipping и комбинираат превозот се и avaiable во нашата продавница.
*Може да се меша сите предмети, бои, големини и така натаму. повеќе квантитет, повеќе попуст.
* Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени ! и ние можеме да брод на стоките на вашиот клиент директно, ние не ќе остави контакт информации.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
SHYUTEE
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Избор на клиент