GoodTime Фунта Сребрен Ѓердан Чисто Сребро 925 Накит Романтична Значката Pendant Ѓердани За Жените Ѓердани & Приврзоци
Новак - 20 %

GoodTime Фунта Сребрен Ѓердан Чисто Сребро 925 Накит Романтична Значката Pendant Ѓердани За Жените Ѓердани & Приврзоци

Достапно за нарачка
DEN 486.24
DEN 389.00
Достапност:


За производот

Должина:
45cm
Бренд Име:
GOODTIME
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Канцеларија/кариера
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
011287
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
1.8 CM*1.3 СМ
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Главната materil:
100% Вистински Солидна 925 Sterling Silver
Објектот Метали:
Чиста 925-Sterling-Сребрена Ѓердани За Жени
позлата:
Без никел, Позлата Platinum
Функција:
Здраво,Не Исчезнува,Никел Бесплатно,Без Алергија
Погодна прилика:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Pendant тежина:
за 1.32 g
Синџир должина:
45см

Избор на клиент