Мека TPU покритие за Prestigio Wize N3 случај 5.0 Ултра Тенок меки силиконски случај за Prestigio Wize N3 NX3 NK3 покривајте Телефонот случаи
Новак - 5 %

Мека TPU покритие за Prestigio Wize N3 случај 5.0 Ултра Тенок меки силиконски случај за Prestigio Wize N3 NX3 NK3 покривајте

Достапно за нарачка
DEN 129.12
DEN 123.00
Достапност:


Ве молиме да ги прочитате пред купување :
1. Ние ги користиме "Ali Express Стандард за Испорака ""Кина пост воздух mail" или " Ali Express Saver Превозот ", што е повеќе од побрзо и побезбедно од другите логистика, тоа се информации за песната, се надевам дека ќе го добие тоа што е можно поскоро.
2. Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : ве Молиме да го пополните вашето полно име и правилен поштенски код поради новата политика на руската Обичаи.
3. Ние ќе ви испратиме бесплатен подарок : 1piece телефон стентови
Модел : За Prestigio Wize N3 NX3 NK3 (5.0 инчи)
Материјал : Меки силиконски / TPU
Боја : Црна / Транспарентен
1.Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални лице за контакт информации , вклучувајќи адреса,пост код и телефонски број.
1.Време на испорака : Украина , Шпанија , Русија : 45-60 дена / Бразил , Мексико : 60-90 дена
2.Ве молиме контактирајте со нас кога се уште не ја прими стоката по 60 дена .
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5stars)за нас ,ако сте задоволни со нашата производ и услуга
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратна информација(1-3stars). Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Материјал:
силикон
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ма дан
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна
Големина:
5.0 inch
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Ултра Тенок силикони TPU заштитна мека случај
Компатибилен Бренд:
Prestigio
Модел:
Prestigio Wize N3
Тип:
За Prestigio Wize N3 NX3 NK3 случај
тип 2:
маска за Prestigio Wize N3 силикони случај
тип 3:
Телефон случаи за Prestigio Wize N3 маска
квалитет:
Најдобар Квалитет A++
Материјал:
Меки Силиконски TPU

Избор на клиент