KOLIVAR ПУКА 4 Начин Макро Фокусирање Железнички Лизгачот за Close-up Gimbal За Nikon Canon, Samsung, Sony dslr фото Камера со Стандардна 1/4 Завртка
Новак - 35 %

KOLIVAR ПУКА 4 Начин Макро Фокусирање Железнички Лизгачот за Close-up Gimbal За Nikon Canon, Samsung, Sony dslr фото Камера со

Достапно за нарачка
DEN 2064.00
DEN 1342.00
Достапност:


ПУКА 4 Начин Макро Фокусирање Железнички Лизгачот за Close-up Gimbal За Nikon Canon, Samsung, Sony Дигитален SLR/Камера со Стандардна 1/4" Завртка
Погоден за : За NIKon D4/D3 X/D3 S/Д3,D800/D800 E/D700/D300 S/D300, D2 X/D2 H/D200,D1 H/D1 X/D100,D7000/D5100/D5000/D3200/D3100/D3000, D90/D80/D70/D60/D50/D40 За Canon1 D/1 Ds Series,7 D/5 D/5 DMark II/5 DMark III, 1100 D/1000 D/60 D/50 D/40 D/30 D/20 D/10 D, 600 D/550 D/500 D/450 D/400 D/350 D/300 D За Sonya100/a200/a230/a290/a300/a330/ a350/a380/a390/a450, a500/a550/a560/a580/a700/a750/a850/a900, a33/a55/a65/a77 За Mino-та серија камери : a5/a5 D, о7/a7 D, итн. За Pe-данок на К-5/К-7/К-X/К-R/K10 D/K20 D/K100 D/K200 D За Olymp-s E-1/E-3/E-30/E-620/E-610/E-520/E-510/ E-500/E-450/E-420/E-410/E-330/E-300 За Fuj-јас S5 Pro/S3 Pro/S2 Pro/S1 Pro За Samsu-g GX-20/GX-10 серија За GF1/GH1/L1/L10 серија Функција 1.Овој одличен квалитет железнички се користи за сите дигитални и филм dslr фото апарати. 2.компатибилен со повеќето Nikon, Minolta и Pentax макро и EOS јастуци, макро шут продолжување цевки, или макро леќи, како што се Canon FD и FL . 3.Мазна решетката и крило движење обезбедува исклучително фини фокус корекција. 4.Изработен од алуминиум,дизајниран со Позитивни заклучување копчиња се осигура рок-постојан фокус 5.Одлично за Close-up Снимање,како цвет,инсекти,животни,церемонијата,итн. 6.На дното 1/4 инчи навој дупка може да се инсталира на 1/4 инчи планината tripod. Пакет Вклучуваат 1 x 4-начин Макро Фокусирање Железнички Лизгачот (не се вклучуваат камери) Друг Објект

За производот

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
KOLIVAR
Број На Модел На:
XT-360

Избор на клиент