Пред Станот се Претвори Сигнал Светла За Харли 01-17 Туринг Електра Глајд Роуд Глајд Кралот Наследство Софтејл FLSTC
Новак - 7 %

Пред Станот се Претвори Сигнал Светла За Харли 01-17 Туринг Електра Глајд Роуд Глајд Кралот Наследство Софтејл FLSTC

Достапно за нарачка
DEN 2433.12
DEN 2263.00
Достапност:


Повеќе Приказ, Кликнете На :
Пред Станот се Претвори Сигнал Светла За Харли 01-17 Туринг Електра Глајд Роуд Глајд Кралот Наследство Софтејл FLSTC
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Карактеристики
Резервни 100% Сосема Нов
Материјал : ABS пластика
Леќа Боја : Има 3 бои ( Clear, Портокал, Чад)
Инсталацијата не бара инсталација на кутијата за контрола или оптоварување еквилајзер, и пак сигнали закачите директно на постојните инсталации, без сечење или спојување.
Fitment
Одговара За '99-подоцна Наследство Софтејл Класичен FLSTC и 01'-подоцна Туринг модели опремени со рамни леќи се претвори сигнали.
Пакет Се Вклучени
Лево и десно се претвори signalwith светилки.
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание ! За било каква помош ,ве молиме контактирајте не на ваша погодност . Со среќа !

За производот

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
боја:
има 3 боја
Големина:
As real product
Материјал Тип:
како опис
Модел Бр.:
XF2906198-01-Б, XF2906198-01-W, XF2906198-01-O

Избор на клиент