JEXXI Мода Елегантна Принцеза Намали Кристал Свадба Ангажман Бендови Прстени Жените 925 Sterling Silver Предлог Прстени Додатоци
Новак - 33 %

JEXXI Мода Елегантна Принцеза Намали Кристал Свадба Ангажман Бендови Прстени Жените 925 Sterling Silver Предлог Прстени Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 177.60
DEN 119.00
Достапност:


JEXXI Мода Елегантна Принцеза Намали Кристал Свадба Ангажман Бендови Прстени Жените 925 Sterling Silver Предлог Прстени Додатоци Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

За производот

Прстен Големина:
5, 6, 7.5, 8, 8.5, 9
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
R96400
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
Моден
Функција:
накит
Компатибилност:
додаток

Избор на клиент