52mm*30мм Скејтборд Тркала И 5inch Скејтборд Камион лежишта тешко производи гумена заптивка riserpad 100A Печатење СТП Тркала
Новак - 20 %

52mm*30мм Скејтборд Тркала И 5inch Скејтборд Камион лежишта тешко производи гумена заптивка riserpad 100A Печатење СТП Тркала

Достапно за нарачка
DEN 1608.00
DEN 1286.00
Достапност:


5 INCH Aluminuim легура Скејтборд Камион 52x30mm HR100 A Печатење Тркала 29mm Хардвер 3мм Risperad ABEC-9 Поаѓајќи од Комбо
Пакет листата : 2 парчиња камион +4pcs тркала +8pcs имајќи +4pcs имајќи spacer +8pcs хардвер +2 парчиња riserpad
Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата . било увозни давачки или такси се купувачот одговорност. ви благодариме за вашето разбирање. Поради временската разлика меѓу Кина и различни земји , кога ќе се бараат на производ во мојата продавница. Ние може да не биде на линија , но ве молиме да се увери , ние ќе го видите продавница секој ден. Ако имате било какви прашања ве молиме пратете ми порака , јас ќе ви одговори што е можно possilbe. Ако се направи со цел , ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. благодарам многу за вашето разбирање и поддршка. Во прилог , на логистика , или Кина Пост Воздух или ЕМС , понекогаш тоа може да не се прикаже реално време логистика информации во вашата нарачка, ве молиме, не грижете се , ние ќе бидеме секогаш барањето на логистика, на информации за на официјалната веб-страница, и да се направи снимки на екранот потоа испратени до вас.

За производот

Материјал:
Алуминиумски/СТП
Одборот Категорија:
Двојно Рокер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FS1003
Тип:
Скејтборд Делови
Бренд Име:
FIBERSKATE
Применливи Луѓе:
Мажи
Големина:
5in
боја:
Црна,Бела
Пакет Листа:
Скејтборд Камион,Тркала,лежишта,тешко производи,гумена заптивка
Камион Големина:
5inch камион
тркала:
Печатење Тркала 52x30mm , 100A
Имајќи:
ABEC-9 Поаѓајќи
Хардвер:
29mm кралскиот завртки и навртки
Riserpad:
3мм Гума riserpad

Избор на клиент