Цвеќињата се многу убави на убави Couture свила копринени свила habotai облека печатење на ткаенина ткаенина DIY
Новак - 18 %

Цвеќињата се многу убави на убави Couture свила копринени свила habotai облека печатење на ткаенина ткаенина DIY

Достапно за нарачка
DEN 1301.28
DEN 1067.00
Достапност:


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 113cm
Тежина : 18momme
Состојки : Свила
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. mkxe
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-16197071893.32.ZRQ3 Sx&id=549702728046

За производот

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Ширина:
113cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент