Мотоцикл Предната Вилушка Амортизерите нафта печат За KAWASAKI ZRX400 ZZR400 2000 Z1000 2008 Мотор Шок апсорбер
Новак - 13 %

Мотоцикл Предната Вилушка Амортизерите нафта печат За KAWASAKI ZRX400 ZZR400 2000 Z1000 2008 Мотор Шок апсорбер

Достапно за нарачка
DEN 288.00
DEN 251.00
Достапност:

Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Превозот време не е загарантирана.Прими погрешен точка
2.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Answer : ___________________________ Note :
1.Вашиот не добиете објектот
3. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.Телефон мора да се for international express превозот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. ние ги испратите преку различни воздух mail. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. за превозот безбедно.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Опис :
Производ Стил : Нафта печат
Позиција : Предната
Големина на : 41*54*11
Материјал : Гума
Количина : 1 пар
Пакет : Нема
Квалитет : Leval На
Состојба : 100% нов!
Боја : како на сликата покажа
Погодни за : KAWASAKI ZRX400 ZZR400 2000 Z1000 2008
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ви благодариме за вашето разбирање.искрени честитки до сите купувачот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
Како што е наведено од страна на насловот
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гума
Име На Модел:
За KAWASAKI ZRX400 ZZR400 2000 Z1000 2008
Големина:
41*54*11 41 54 11
Материјал Тип:
Висок Квалитет На Гума

Избор на клиент