beibehang Големи сопствена позадина. Надвор од градината Европски стил HD маслото ТВ ѕид декорација
Новак - 43 %

beibehang Големи сопствена позадина. Надвор од градината Европски стил HD маслото ТВ ѕид декорација

Достапно за нарачка
DEN 1248.00
DEN 711.00
Достапност:

· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Не постер. Ширина и висина. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Купувачот цел различна количина.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
13715255

Избор на клиент