feminino 2017 велика БРИТАНИЈА Жените Плус големина Есен Зима Cassic Едноставна Волнени Макси Долго Палто Женски Облека Outerwear manteau femme
Новак - 30 %

feminino 2017 велика БРИТАНИЈА Жените Плус големина Есен Зима Cassic Едноставна Волнени Макси Долго Палто Женски Облека Outerwear

Достапно за нарачка
DEN 3206.40
DEN 2244.00
Достапност:

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо
(cm) Градите Ширина
(cm) Половината
(cm) РАКАВ
(cm) Должина панталони должина Колковите S 84 39 55 93 М 40 88 56 94 L 41 92 57 95 XL 42 96 58 96 XXL 43 100 59 97 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Материјал:
Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Копче
Бренд Име:
longqibao
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Двојно Гради
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
L446
Облека верзија на видот:
Тенок
Yichang:
Средна долгорочни
Sleeve:
Долг Ракав
Јака:
Одговараат на се донесе
sleeve тип:
Рутински
Облека фуста:
Двоен-гради
Шема:
Полна Боја
Боја Класификација:
Зелена Војска Црна Камила Розова

Избор на клиент