Филм Накит Кристал Самрак Ѕвезда Arwen Evenstar Pendant Ѓердан Додатоци Жените Принцеза Долг Синџир На Колиер Подарок
Новак - 30 %

Филм Накит Кристал Самрак Ѕвезда Arwen Evenstar Pendant Ѓердан Додатоци Жените Принцеза Долг Синџир На Колиер Подарок

Достапно за нарачка
DEN 103.20
DEN 72.00
Достапност:


Филм Накит Кристал Самрак Ѕвезда Arwen Evenstar Pendant Ѓердан Додатоци Жените Принцеза Долг Синџир На Колиер Подарок
Occassion : годишнина,подароци,партија,свадба
Пол : мажи/жени
Синџирот е метал
Боја исто како и во следните

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
околу 3,5*4 см
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
A3-2-XL-215
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Моден
Компатибилност:
Никој
Име на производ:
ѓердан bijouterie
Пол:
Мажи/Жени
Функција:
подарок;сувенири;накит
синџир:
нерѓосувачки челик синџир
Стил:
гроздобер;трендовски
Големина:
околу 3*5.5 cm
Тежина:
Околу 10 g

Избор на клиент