CNC Мотоцикл Рамка Несреќа Подлога Silder Паѓа Заштитник Guard За BMW F800R 2015- 2015 година
Новак - 14 %

CNC Мотоцикл Рамка Несреќа Подлога Silder Паѓа Заштитник Guard За BMW F800R 2015- 2015 година

Достапно за нарачка
DEN 2208.00
DEN 1899.00
Достапност:


Рамка Несреќа Подлога
100% Сосема Нов .
Материјал : Алуминиум И Тешко Пластични Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Елоксирани бои за да се спречи од оксидирачки и scratche
Висок Квалитет На Изградба На Моторот Несреќа Подлога Заштитник Рамка Лизгачот
Висок torsion и стрес корозија
CNC Изработени Со Алуминиум И Тешко Anodised Вметнете Заграда, Неверојатно Светло И Силна Лесно Да се Инсталира
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Погодни За : BMW F800 R 2015-2016
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

За производот

боја:
злато, портокал, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, титаниум
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
413-28
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
11cm
Објектот Тежина:
0.98kg
Тип На Објект:
Паѓа Заштита

Избор на клиент