12PCS Бебе туш услуги трева гел пенкало за девојка момче среќни деца роденден снабдување подарок сувенири овошје дизајн
Новак - 15 %

12PCS Бебе туш услуги трева гел пенкало за девојка момче среќни деца роденден снабдување подарок сувенири овошје дизајн

Достапно за нарачка
DEN 516.48
DEN 439.00
Достапност:


Бебе туш услуги банана стил Неутрален пенкало Erasable пенкало Топлина изгуби пенкало за деца роденден
мастило : црна
големина : 24cm должина
стил : трева пен
боја : боја candy
погоден : свадба корист и подароци/креативен подарок за пријатели/партија услуги
боја ќе бидат испратени мешани случајно,ние не го прифати подигање боја,ви благодариме
Начин На Плаќање
Прифаќаме само за плаќање од страна на Зачувам
Кога ќе ја видите вашата исплата,ќе го испрати на стоки надвор од 5 дена.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Превозот Информации
Затоплување answer : ___________________________ Note : Сите наши пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail,тоа е да не се над 2kg
земајќи за 25-40days да стигнат до вас.
Ако објектот е во итно треба ,треба користете експрес,pls љубезно првиот контакт со нас, ние ќе работат на
најсоодветен изразат начин за вас,на грофот од екстра изразат такса за вас.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,
се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Ако имате било незадоволство.
ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
И ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

is_customized:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
KIDELIGHT
Повод:
Назад На Училиште,Крштевки & Крштевањето,Децата Ден,Роденден
Шема:
Растенијата
Број На Модел На:
партија се залага за деца
Големина:
24cm
погоден:
креативен подарок за пријатели/деца
карактер 1 :
Партија Корист
карактер 2 :
бебе туш подарок
карактер 3 :
партијата на подарок

Избор на клиент