новиот безжичен далечински управувач 16X2 LEd 12V Автомобил Предупредување Светлина 32W Флеш Strobe Светло Светла за Автомобилот Пред 03040
Новак - 6 %

новиот безжичен далечински управувач 16X2 LEd 12V Автомобил Предупредување Светлина 32W Флеш Strobe Светло Светла за Автомобилот

Достапно за нарачка
DEN 2015.52
DEN 1895.00
Достапност:


Функција : Сосема нов , висок квалитет
Ова е сосема нов и висок квалитет на strobe итни блиц светлина.
Тоа е во дизајнот на компактен што го прави мали и трае само еден мал простор. Тоа е водоотпорен што го прави достапен за надворешна употреба.
32 LED светла обезбедува супер осветленост.
Има долг животен век
Лесно да се инсталира.
Спецификација :
Големина : 5.3 x 2.6 x 1.8 cm
Светла боја : Сина, Црвена, Бела, Жолто, Сино и Црвено, Бело и Жолто
LED количина : 16
Напон : 12 V
Актуелни : 0.06 На
Извор на светлина : Висока Моќност LED 1
Моќност : 32 W
Ако место order now, можете да добиете еден пар RGB T10 LED како подарок.

За производот

Емитуваат Боја:
32 led
Температура На Боја:
Жица, Безжични
Објектот Дијаметар:
5cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
Yeslight
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Пластични
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
БЛИЦ СВЕТЛИНА
Специјални Функции:
strobe флеш

Избор на клиент