ДЕЛТА 9CM EFC0912BF 9225 12V 0.7 НА 3WIRE вентилаторот за ладење
Новак - 15 %

ДЕЛТА 9CM EFC0912BF 9225 12V 0.7 НА 3WIRE вентилаторот за ладење

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 612.00
Достапност:


9 CM EFC0912 BF 9225 12 V 0.7 НА 3 WIRE вентилаторот за ладење

За производот

Бренд Име:
Делта
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
EFC0912BF
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Фан Големина:
92x92x25mm
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM

Избор на клиент