Слободен брод!! 10pcs 16mm Топката форма стакло свет pendant DIY стаклено шише шишенцето pendant ѓердан
Новак - 10 %

Слободен брод!! 10pcs 16mm Топката форма стакло свет pendant DIY стаклено шише шишенцето pendant ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 580.80
DEN 523.00
Достапност:


материјал : стакло
без синџир : 1 капи + чаша топка
боја : јасно
Количина : 10sets
големина : 16mm
DIY треба лепак
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Тибетската сребро,Бакар
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Број На Модел На:
16mm
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло

Избор на клиент