Chainho,7pcs/многу,Свет Во Соништата Серија,Печатени Twill Памучна Ткаенина,Крпеница Крпа,DIY Шиење Quilting Материјал За Бебе&Дете
Новак - 20 %

Chainho,7pcs/многу,Свет Во Соништата Серија,Печатени Twill Памучна Ткаенина,Крпеница Крпа,DIY Шиење Quilting Материјал За Бебе&Дете

Достапно за нарачка
DEN 405.60
DEN 324.00
Достапност:


Chainho,7pcs/многу, Свет Во Соништата Серија,Печатени Twill Памучна Ткаенина,Крпеница Крпа,DIY Шиење Quilting Материјал За Бебе&Дете
Големина на единица : 1 парче=40cmx50cm
1 Кеса=7 компјутери (Седум Дизајн, секој еден компјутери)
Answer : ___________________________ Note :
ние снабдување на оваа ткаенина пакет
Сите ткаенини и филц се скрати со рака.
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување.
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Како ние се намали ткаенини :
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови, тоа НЕ е континуирано.
ЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве молиме кликнете на следниот линк
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чувствува ткаенина
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памучна ткаенина комбинација quilting пакет
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за рачно боени памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за poplin памук ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чипка лента
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за копчето
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за панделка
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк
ПРОСТОР

За производот

Ширина:
40x50cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Twill
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
chainho
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
100% памук ткаенини
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Стил:
7 Дизајн Цртана Серија ( Светот На Соништата)
Количина:
1Package=7 Парчиња=7 Дизајни
Големина:
1Piece=40cmx50cm
Тежина:
1Package=160g
Предиво:
40-ТИТЕ
боја:
Темна Боја Серија
користат за:
DIY рачно изработени Везана Scrapbooking Hometextile Комбинација за Шиење
Употреба:
Занает Навлаки За Перница Покрива Quilting Крпа Фустан Кеси Кошула Играчки

Избор на клиент