Висок Квалитет на Кобалт ХСС 12*12*4-flute Крајот Мелници Титаниум Слој Мелничката Алатка High Speed Челик Вежба Малку Директно месо тело 12mm
Новак - 18 %

Висок Квалитет на Кобалт ХСС 12*12*4-flute Крајот Мелници Титаниум Слој Мелничката Алатка High Speed Челик Вежба Малку Директно

Достапно за нарачка
DEN 1002.24
DEN 822.00
Достапност:


Висок Квалитет на Кобалт ХСС 12*12*4-flute Крајот Мелници Титаниум Слој Мелничката Алатка High Speed Челик Вежба Малку Директно месо тело 10мм
Висок квалитет ХСС крајот мелница
предмет : крајот мелници D12*d12*4-flute
сечење должина : 35mm
целата должина : 85mm
дијаметар : 12mm
месо тело со дијаметар : 12mm
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Плаќање
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Се враќа
Можете да немаат причина да се вратат во рок од 15 дена после потврда на приемот. Но ќе ја преземе контролата на сите трошоците за враќање.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат. Ние ќе се потрудиме да се најде најдобар начин да ги реши вашите проблеми.
Повратните информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Сечење на работ дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
12*12*4F
Вкупна Должина:
85mm
Тип:
Крајот Мелница
Обложување:
Калај
Материјал:
High Speed Челик
Бренд Име:
DREANIQUE
Дијаметар:
D12
Тип:
хсс крајот мелници
Месо тело:
Директно Месо Тело
Flute:
4
Работното парче материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечење Должина:
35mm
Месо тело дијаметар:
12mm
Целата Должина:
85mm

Избор на клиент