За ZTE Nubia Z7 Мини Max Случај Вистинска Кожа Покритие За Леново Z7Mini / Z7Max Магнетни Стојат Флип Телефон Случај
Новак - 10 %

За ZTE Nubia Z7 Мини Max Случај Вистинска Кожа Покритие За Леново Z7Mini / Z7Max Магнетни Стојат Флип Телефон Случај

Достапно за нарачка
DEN 712.80
DEN 642.00
Достапност:


Покрие Случај За ZTE Nubia Z7 Мини (5.0 инчен) / ZTE Nubia Z7 Макс (5.5 inch)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

За производот

Материјал:
За ZTE Z7 Мини, За ZTE Z7 Max
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
Големина:
5.0 / 5.5
Време На Пазарот:
Бренд нови пристигнување
Материјал:
Луксузна Вистинска Кожа
Од:
Фабриката за директно снабдување
функција 1:
Магнетни Стојат Прекривачот
Карактеристика 2:
Стојат Holster, Картичка Вметнување
функција 3:
Професионален Дизајн
боја:
како се покаже слика
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Пад на превозот:
Yes

Избор на клиент