Вистински Бразил Природни Титаниум Rutilated Кварцен Кристал Лист Форма Мода Ѓердан Pendant Мушка
Новак - 10 %

Вистински Бразил Природни Титаниум Rutilated Кварцен Кристал Лист Форма Мода Ѓердан Pendant Мушка

Достапно за нарачка
DEN 1464.00
DEN 1318.00
Достапност:


Вистински Бразил Природни Титаниум Rutilated Кварцен Кристал Лист Форма Мода Ѓердан Pendant Мушка
Лето Стил Жените Привезоци,Мода Ѓердан Pendant,Кварцен Кристал Pendant
Вистински Слики :
Ставка Детали TJP00897 :
Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот . Боја Како слика Жените Приврзоци Pendant Големина 25x14x5 mm Pendant Мушка Тежина 2.0 грама Ѓердан Суспензија Вклучуваат Тоа само вклучува pendant,на ѓердан не е вклучена Материјал Титаниум Rutilated Кварцен камен Количина Само Еден Објект Име на Модата Жените Мушка Pendant Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Титаниум Rutilated Кварцен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме за соработката.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
TJP00897Women Pendant Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Титаниум Rutilated Кварцен камен
реден број:
TJP00897Pendants За Изработка На Накит
боја:
Жолто Златен Pendant Монистра
Точка име :
Кристал Pendant Жени
Големина:
25x14x5mm Pendant
Пол:
Кристал Монистра Приврзоци Жени
Материјал:
Титаниум Rutilated Кварцен Камен Жените Pendant
Стил:
ѓердан pendant
Тежина:
2.0grams Pendant Bead
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Избор на клиент