FORSEVEN Луксузен Кристал Гроздобер Паун Свадба Коса Додатоци За Свадба Quinceanera Тиара Круна Церемонија Diamante Тиара
Новак - 40 %

FORSEVEN Луксузен Кристал Гроздобер Паун Свадба Коса Додатоци За Свадба Quinceanera Тиара Круна Церемонија Diamante Тиара

Достапно за нарачка
DEN 811.20
DEN 487.00
Достапност:


Бренд : FORSEVEN Предмет Тип : Свадба тиара / Круната : Вештачки Кристал,Rhinestones,Цинк Легура Главната Боја : Златна Круна Дијаметар : 17cm Круна Висина : 6.5 см Круна Тежина : 110g Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски,Олово,Никел слободни

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
HG008
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
FORSEVEN
Тип:
Tiaras
боја:
Злато
Дијаметар:
17cm
Висина:
6.5 см
Тежина:
110g
Повод:
Свадба Партија Матурска подарок
ОЕМ:
Поздрави
Обликот:
Опашот на круната,користам црна bobpins поправи на косата
свадба тиара круна:
Кристал Круна Булчински Косата Додаток
превозот:
Бесплатен превозот
Материјал:
Вештачки Кристал, Rhinestones

Избор на клиент