JEXXI Луксузни Висок Квалитет Невеста, Свадба Накит Сетови 925 Sterling Silver Плоштадот Принцеза Намали Кристал Жените Партија Накит Сет
Новак - 34 %

JEXXI Луксузни Висок Квалитет Невеста, Свадба Накит Сетови 925 Sterling Silver Плоштадот Принцеза Намали Кристал Жените Партија

Достапно за нарачка
DEN 710.40
DEN 469.00
Достапност:


JEXXI Луксузни Висок Квалитет Невеста, Свадба Накит Сетови 925 Sterling Silver Плоштадот Принцеза Намали Кристал Жените Партија Накит Сет Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

За производот

Прстен Големина:
9, 8, 7
Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки+Ring
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
R21607
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент