Нови 2017 Жените Лето Плажа Флип Апостолки Дама Влечки Жените Летни Чевли за Жени Рамно Стапало Секојдневен Бренд Чевли
Новак - 10 %

Нови 2017 Жените Лето Плажа Флип Апостолки Дама Влечки Жените Летни Чевли за Жени Рамно Стапало Секојдневен Бренд Чевли

Достапно за нарачка
DEN 606.72
DEN 546.00
Достапност:


Нови 2017 Жените Лето Плажа Флип Апостолки Дама Влечки Жените Летни Чевли за Жени Рамно Стапало Секојдневен Бренд Чевли

За производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
YJ129
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
vanvessel
Шаблон Тип:
Леопард
Моден Елемент:
Плитки
Применливи место:
Внатрешна

Избор на клиент