Енкрипција 9mm sequins решетката ткаенина монистра нето крпа за Шиење DIY торба чевли свадба декоративни bling позадина предиво мантија 150*100cm
Новак - 30 %

Енкрипција 9mm sequins решетката ткаенина монистра нето крпа за Шиење DIY торба чевли свадба декоративни bling позадина предиво

Достапно за нарачка
DEN 892.80
DEN 625.00
Достапност:

метар метар метар
Деноминирани единица : Дел за 150cm(ширина) * 100cm(долго)
Доколку купите повеќе од 2 парчиња со иста боја, таа ќе бен не се отсечени.
УПОТРЕБА : Фустан, здолниште, позадина крпа, табела маска, чанти, облека, декорација.
ЗАБЕЛЕШКА : боја ќе биде мала разлика поради различни компјутерски displayer. Големината ќе биде±5% варијација димензија.
Здраво, моето клиенти. Јас се кандидира на продавница на сите од мене, јас ќе се обидам моето најдобро да се служат сите вас. Кинеската Нова Година доаѓа. Ќе имаме долг одмор од Februray 1 до 26. Сите нарачки во нашиот празник времето ќе биде предаден по Februray 26, ве молиме да бидат трпение да чекаат тоа. Боја Неусогласеност Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети.

За производот

Техника:
Nonwoven
Шема:
Applique
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
mesh ткаенини
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Стил:
Sequins
Материјал:
Хемиски влакна
Стил:
Правец на кинески
Шема:
Полна Боја
По пат на продажба:
Расфрлани на смолкнување
Технологија:
Печатење и боење
Применливи објект:
чевли торба
За:
позадина платно
Погоден за:
Завесата
можат да се:
Се облекуваат

Избор на клиент